Головного агронома ДП «Племрепродуктор «Степове» судитимуть за розтрату майна підприємства на понад 680 тис грн

Категория: Николаевский район
Головного агронома ДП «Племрепродуктор «Степове» судитимуть за розтрату майна підприємства на понад 680 тис грн
Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного агронома Державного підприємства «Племрепродуктор «Степове» за фактом розтрати ним майна підприємства в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2020 року головний агроном державного підприємства, маючи ввірене майно – зерно пшениці урожаю 2020 року, через несумлінне ставлення до своїх службових обов’язків, здійснив розтрату вказаного майна на користь третіх осіб, шляхом його реалізації. Внаслідок вказаних дій, державним інтересам було завдано матеріальних збитків на загальну суму понад 680 тисяч гривень.

За скоєне особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.