17 лютого рятувальниками проведено профілактичний рейд житловим сектором м. Новий Буг

Категорія: Новый Буг

17 лютого співробітниками 20 державної пожежно рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проведено профілактичний рейд житловим сектором м. Новий Буг. Рятувальники інформували населення, щодо недопущення виникнення пожеж та безпечного поводження в побуті.

Пожежні ще раз нагадали громадянам, що не можна залишати печі, що топляться, без нагляду, а тим паче – доручати нагляд за ними дітям. Наголосили, що не можна допускати до експлуатації несправні печі, потрібно систематично перевіряти їх на цілісність і в жодному разі не користуватися печами, які мають тріщини.

Окрім того, співробітники Служби порятунку попередили громадян про небезпеку перенавантаження електросистеми будинків, адже це також може спровокувати пожежу. Електромережа може не витримати перевантаження від великої кількості одночасно увімкнених електроприладів.

В ході заходу рятувальники роздали мешканцям пам'ятки та листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Такі рейди рятувальники проводять на постійній основі з певною періодичністю. І вкотре звертаються до громадян аби вони дбали за своє життя та життя своїх дітей.