Інформаційно – просвітницька зустріч в рамках проекту « Школа соціальної роботи»

Категорія: Новый Буг | 26-10-2023

Новобузька міська рада стала учасником у проекті «Школа соціальної роботи», що реалізується UNDP Ukraine/ ПРООН в Україні. 24 жовтня відбулась інформаційно – просвітницька зустріч з координаторами проекту « Школа соціальної роботи».

Метою даного проекту є формування сучасного підходу у роботі соціальних служб по наданню соціальних послуг для місцевих жителів .

Учасники «Школи соціальної роботи» навчаться розробляти та впроваджувати місцеву соціальну політику, використовувати партисипативне планування, надавати, оцінювати та диверсифікувати соціальні послуги для населення, організовувати нові форми надання послуг, залучати різні зацікавлені сторони та бенефіціарів до процесу надання соціальних послуг. Фахівці соціальної сфери нашої громади пройдуть навчання та отримають відповідні сертифікати

Після проведеного навчання ПРООН продовжить співпрацю з громадами-учасниками школи шляхом надання їм матеріально-технічної підтримки для створення необхідних соціальних сервісів в громаді.

Для довідки

Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції започатковано проєкт «Школа соціальної роботи», який спрямований на розвиток людського потенціалу фахівців громади, відповідальних за організацію роботи системи соціального обслуговування та соціального захисту населення.