У Новобузькій громаді завершено перший етап реалізації міні - проєктів по забезпеченню громадської безпеки - придбано автобусну зупинку

Категорія: Новый Буг | 04-02-2024

В рамках співпраці Новобузької міської ради на чолі з міським головою Новобузька міська радаМаксимом Лагодієнком з міжнародними партнерами United Nations Development Programme - UNDP U / ПРООН в Україні, завершено перший етап реалізації міні – проєктів.

Враховуючи думку жителів та гостей громади , для створення належних та безпечених умов для очікування жителями та гостями міста автобусів, ініційовано придбання автобусної зупинки.

Сьогодні автобусну зупинку доставили до нашого міста.

Ця зупинка буде встановлено працівниками КП « Добробут» по вулиці Миколаївська біля автовокзалу.

Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новобузької міської ради плідно працювала і в результаті командної роботи ми отримали фінансування на втілення в нашій громаді першого міні – проєкту від United Nations Development Programme - UNDP Ukraine / ПРООН в Україні .

Міжнародна організація United Nations Development Programme - UNDP Ukraine / ПРООН в Україні закупила для нас автобусну зупинку.
Виготовленням автобусної зупинки займалась компанія ТОВ Аколь Груп« Аколь Груп».

Висловлюємо щиру подяку United Nations Development Programme - UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та компанії ТОВ « Аколь Груп».

Звертаємо увагу, що з бюджету міської територіальної громади кошти на придбання автобусної зупинки не залучались.

На цьому ми не зупиняємось , а працюємо далі над реалізацією інших важливих проєктів для громади!

Дякуємо ЗСУ за цю можливість!

Нагадаємо, що реалізація гранту відбувається в рамках конкурсу проєктів що виконуєтьсяа Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Робочі групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості як інструмент мобілізації громад були започатковані ПРООН у 2017 році в межах діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Метою створення робочих груп було об’єднання зусиль для підвищення рівня громадської безпеки та соціальної згуртованості на території, що зазнала впливу збройного конфлікту.