Пліч-о-пліч: У Новобузькій громаді визначили переможців у змаганнях з волейболу

Категорія: Новый Буг | 27-02-2024

У четвер, 22 лютого, у Новобузькій громаді відбулися змагання з волейболу в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Новий Буг.

На відкритті змагань були присутні міський голова Максим Лагодієнко, перший заступник міського голови Олександр Славінський та начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Сотсков.

У своєму зверненні Максим Лагодієнко привітав всіх з початком змагань, побажав учасникам гарного настрою, успіхів у боротьбі та перемоги.
Участь в змаганнях брало п'ять команд, за звання чемпіонів змагалися юнаки та дівчата Новобузького ліцею № 1, Новобузького ліцею № 7 та Новобузької гімназії № 4.

Після напруженої боротьби серед юнаків перше місце виборола команда Новобузького ліцею № 1 , «срібло» взяла Новобузька гімназія № 4.

Серед дівчат перше місце отримали учні Новобузького ліцею № 1, друге - посіла команда Новобузького ліцею № 7, а «бронза» дісталася гімназії № 4.

Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це не просто боротьба за звання найкращих, це єднання активної спортивної спільноти для розвитку здорового та фізично стійкого покоління. Крім того, це чудова можливість для кожного учасника відчути себе чемпіоном!

Вітаємо переможців та учасників змагань!