Ази безпечної поведінки для кожної дитини: до учнів гімназії у Новому Бузі завітав мобільний клас безпеки

Категорія: Новый Буг | 27-03-2024

Поліцейський разом із надзвичайниками продовжують навчати дітей важливим правилам безпеки життєдіяльності за допомогою пересувного класу безпеки. Цього разу мобільний клас безпеки побував у гімназії № 4 Новобузької міської ради, де ювенальний інспектор поліції та співробітник державної служби з надзвичайних ситуацій провели для школярів молодших класів інтерактивне заняття з правил безпеки під час перебування у школі та на вулиці.

Інспектор ювенальної превенції нагадав основні правила дорожнього руху. Пояснив, що переходити проїжджу частину потрібно лише по пішохідному переходу, і разом з тим бути максимально уважним та у жодному разі раптово її не перебігати, особливо, під час наближення транспортного засобу. Наголосив на необхідності використовувати на одязі світловідбиваючі елементи, аби в темну пору доби бути більш помітними для інших учасників дорожнього руху.

Крім того зі зміною пір року на вулиці почало теплішати, тому, аби діти не потрапили у автопригоду, ювенал нагадав про безпечне користування велосипедами та самокатами. При цьому зауважив, що на цих транспортних засобах виїжджати на проїжджу частину доріг дозволяється лише із 14-річного віку.

Рятувальник навчав учнів гімназії правилам мінної безпеки та продемонстрував макети різних вибухових предметів і пристроїв, розповів де вони можуть знаходитись та яку загрозу несуть для життя та здоров’я. Разом правоохоронці нагадали алгоритми дій у разі виявлення таких предметів та задавали тематичні загадки з мінної безпеки, на які діти активно давали відповіді.

Щоб навчання безпечній поведінці було цікавим та корисним, наприкінці зустрічі гості подарували діткам тематичні книжечки «Вартові безпеки» та «Суперкоманда».

Баштанський районний відділ поліції