Фізичне, психологічне, сексуальне та економічне: у Новому Бузі поліцейські навчали громадян як протистояти домашньому насильству

Категорія: Новый Буг | 30-05-2024

Правоохоронці Баштанського районного відділу поліції розказали громадянам ознаки, які можуть вказати на те, що людина зазнає домашнього насильства. Закликали мешканців якомога швидше звертатися за допомогою до фахівців, якщо стали жертвою чи свідком злочину.

Якщо ваш член родини принижує, шантажує, гвалтує, обмежує у доступі до власних коштів чи б’є, то це і є домашнє насильство, - зазначив інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення № 1 Баштанського райвідділу Юрій Рудий.

Мешканцям Нового Бугу правоохоронці надали тематичні буклети та роз’яснили, як реагують на виклики про домашнє насильство. Окремо поліцейські зауважили, що за протиправні дії кривдникам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.

Шановні громадяни, якщо ви стали очевидцем чи жертвою домашнього насильства, не зволікайте! У будь-який час доби зверніться за допомогою до фахівців та правоохоронців за номерами телефонів:

- 102;

- 15 47 - гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей працює цілодобово;

- 0 800 213 103 - безоплатна правова допомога.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області