Місто Новий Буг відзначило 192 річницю заснування

Категорія: Новый Буг | 04-06-2024

Низка заходів, які відбувались на різних локаціях міста, були спрямовані на збір коштів для ЗСУ.

Розпочався День міста спортивними змаганнями з пляжного волейболу та міні – футболу. На міському стадіоні зібрались команди не професіоналів, а команди від установ та організацій нашої громади.: команда Новобузького коледжу МНАУ, команда Відділ освіти, молоді та спорту Новобузької міської ради , команда Новобузький ліцей 7, Новобузький ліцей 1 , , команда Новобузький ліцей ,команда Новобузького районного суду, команда Новобузького відділу поліції № 1 , команда Новобузького відділу РЕСу, команда 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області , команда Новобузька міська рада , команда КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"Новобузької міської ради та КНП " Новобузька багатопрофільна лікарня".

Привітати та підтримати команди спортсменів завітав міський голова Новобузька міська рада Максим Лагодієнко.

Цікаві, веселі, видовищні були змагання наших команд., які відбулись у дружній атмосфері.

Учасники спортивних змагань та усі бажаючі змогли долучитись до збору коштів на потреби ЗСУ . Таким чином, було зібрано 15 тис. 170 грн.

У рамках відзначення Дня міста відбувся і традиційний благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Центральний парк міста ожив від різноманітних локацій. Усі бажаючі могли придбати різноманітні страви наших господинь (арів) та дітей і долучитись до збору коштів на ЗСУ.

Організатори заходів вдячні усім жителям громади, які активно долучились та підтримали благодійні ініціативи.

Таким чином саме на потреби ЗСУ вдалося зібрати на благодійному ярмарку 61 тис.700 грн.

До благодійної допомоги долучились структурні підрозділи , комунальні установи та служби міської ради, а саме : заклади освіти, культури, соціальної сфери, заклади охорони здоров’я, комунальні підприємства , працівники виконавчого комітету міської ради, які передали на підтримку ЗСУ кошти у сумі 147тис.300 грн.

Разом переможемо!