В Новом Буге открыли изолятор временного содержания, обустроенный по европейским стандартам

Категория: Новобугский район
16 березня, начальник ГУНП в Миколаївській області полковник поліції Сергій Шайхет разом зі своїми заступниками, керівництвом та особовим складом територіального відділення поліції № 1 Баштанського районного відділу поліції у Новому Бузі відкрили реконструйований та облаштований за європейськими стандартами ізолятор тимчасового тримання.

ІТТ складається із десяти камер та одночасно може утримувати 22 особи. Усі камери обладнано необхідними меблями. Затримані, взяті під варту особи або ті, хто перебуває під адмінарештом чи засуджені, яких доставлятимуть для проведення слідчих дій, забезпечуватимуться триразовим модульним харчуванням. В ізоляторі тимчасового тримання є медичний кабінет, кімната для побачень. У закладі також встановлені передові технології організації охорони, цілодобового відеоспостереження, зв’язку та пожежної сигналізації.

У кожному приміщенні, де перебуватимуть утримані, є посібники щодо їхніх прав та інформаційні матеріали з телефонним номером «Безоплатної правової допомоги».

За словами начальника ГУНП, новий ізолятор тимчасового тримання вдалося реконструювати та відновити завдяки сприяння Національної поліції та Міністерства внутрішніх справ України.

- Реконструйований ІТТ значно полегшить роботу місцевої поліції. Відтепер правоохоронці матимуть змогу зосередитись на ще більш ефективному проведенні необхідних слідчих дій та в терміни, визначені законом, не витрачаючи час на транспортування затриманих з Миколаєва, - зазначив Сергій Шайхет.

Також керівник обласної поліції зазначив, що ізолятор відповідає всім чинним нормам законодавства, а умови не суперечать конституційним правам людини.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.