Підвищення рівня безпеки водіїв мототранспорту на дорогах – у Новому Бузі поліцейські проводять профілактичні заходи

Категорія: Новый Буг | 28-06-2024

Скутери, мопеди та мотоцикли є найбільш доступним транспортним засобом, однак, є досить серйозним джерелом підвищеної небезпеки, а дорожні пригоди за їхньої участі призводять до тяжких наслідків.

Порушення маневрування, недотримання безпечної швидкості, відсутність навичок керування - все це призводить до зіткнень, також нерідкі випадки перекидання або падіння мототранспорту, наїзди на перешкоди - стовпи, бордюри, дерева.

Тому задля зменшення стану аварійності та недопущення порушень Правил дорожнього руху керманичами двоколісних транспортних засобів поліцейські реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Баштанського районного відділу поліції проводять комплекс цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мотоцикліст».

Правоохоронці закликають водіїв мототранспорту не порушувати правила маневрування та проїзду перехресть, дотримуватись дистанції, не перевищувати дозволеної швидкості руху, особливо біля житлових масивів, де перебуває велика скупченість людей, серед яких, зокрема, діти. Наголошують на обов’язкове використання шоломів та інших захисних засобів.

Також застерігали щодо утримання від керування транспортними засобами, перебуваючи в стані спʼяніння. Одночасно з цим правоохоронці нагадали про заборону пересування по місту на період дії комендантської години.

Крім того поліцейські відділу реагування патрульної вкотре закликають батьків не допускати завчасно своїх дітей до керування мототранспортом. Не наражайте їх та оточуючих на небезпеку!

Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, безумовне дотримання ПДР, взаємоповага та уважність – це запорука забезпечення вашої безпеки на дорогах!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області