Новобузька міська рада повідомляє, що всі об'єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

Категорія: Новий Буг | 25-02-2022
Новобузька міська рада повідомляє, що всі об'єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

До уваги жителів громади! Новобузька міська рада повідомляє, що всі об'єкти інфраструктури ( КП " Водопровідні мережі", Новобузьке відділення АТ " Миколаївобленерго", Новобузьке відділення газового господарства) працюють у штатному режимі. Прохання не довіряти недостовірній інформації , фейкам та пліткам. Користуйтеся інформацією лише з інформаційних джерел.

Зберігайте спокій, бережіть себе та своїх близьких.

Новобузька міська рада буде оперативно інформувати жителів про ситуацію у громаді.