На Миколаївщині визначено переможців обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч» з баскетболу
У пʼятницю, 24 травня, у Миколаєві відбувся обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.
Спорт, що обʼєднує: у Миколаївському районі відбулися фінальні змагання III етапу «Пліч-о-пліч» з черліденгу
У вівторок, 23 квітня, серед команд освітніх закладів Миколаївського району завершилися фінальні змагання з черліденгу у межах «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Шкільні ліги: вісім громад Миколаївського району взяли участь у III етапі змагань із футзалу
У вівторок, 23 квітня, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», на базі освітніх закладів Новоодеської громади пройшли змагання з футзалу.
Правила безпечної поведінки під час навчального процесу: офіцер служби освітньої безпеки новоодеського ліцею навчала учнів особистій безпеці
Окрім здійснення пропускного режиму, перевірки відвідувачів за допомогою металодетекторів, організації евакуації і супроводу під час повітряних тривог дітей до укриття, офіцери служби освітньої безпеки проводять із школярами і пізнавальні лекції.
У Новій Одесі податківці виявили факти порушень законодавства при перевірці субʼєктів господарювання
Головне управління ДПС у Миколаївській області проводить розширену роз’яснювальну роботу з бізнесом щодо необхідності використання при проведенні розрахунків належним чином зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій, а також допуску до
7 квітня та в ніч на 8 минулої доби на пожежах загинуло двоє людей
7 квітня та в ніч на 8 на території Миколаївщини зареєстровано п'ять пожеж. Горіли автомобіль, житловий будинок, господарча споруда, сміття в пластиковому контейнері та в будівлі, що не експлуатується.
Поліція на воді розпочала патрулювання річок регіону: на Миколаївщині тривають профілактичні заходи «Нерест»
Розпочався важливий нерестовий період, а тому з початку квітня і включно до 16 червня в Україні діє заборона на будь-який вилов риби.
Соцпрацівники 19 громад Миколаївщини отримали електроскутери
Миколаївська область увійшла до переліку 11 областей України, на які було розподілено електроскутери Міністерством соціальної політики України.
3 квітня та в ніч на 4 квітня рятувальники ліквідували 4 пожежі
3 квітня та в ніч на 4 квітня вогнеборці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області чотири рази залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях в житловому секторі та на транспорті.
У м. Нова Одеса рятувальники деблокували ногу чоловіка що потрапила під мотоблок
31 березня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що у м. Нова Одеса Миколаївського району під час проведення сільськогосподарських робіт чоловік ногою потрапив під мотоблок.