Правила безпечної поведінки під час навчального процесу: офіцер служби освітньої безпеки новоодеського ліцею навчала учнів особистій безпеці

Категорія: Новая Одесса | 11-04-2024

Окрім здійснення пропускного режиму, перевірки відвідувачів за допомогою металодетекторів, організації евакуації і супроводу під час повітряних тривог дітей до укриття, офіцери служби освітньої безпеки проводять із школярами і пізнавальні лекції.

У ліцеї Нової Одеси офіцер служби освітньої безпеки поспілкувалась із учнями 6-го класу. Поліцейська наголосила, що в умовах сьогодення кожному, як дорослим, так і дітям необхідно знати і дотримуватись елементарних правил особистої безпеки.

Правоохоронець навчала школярів як діяти під час повітряної тривоги у навчальному закладі, на вулиці та вдома.

-Якщо під час ворожого обстрілу ви знаходитесь на вулиці, а в полі зору немає укриття, потрібно лягти на землю, згрупуватись, закрити голову руками та відкрити рот. Такі дії допоможуть убезпечитись від контузії та захиститись від пошкоджень осколками.

-Якщо ж ви знаходитесь у будинку чи квартирі, можна дотримуватись правил двох стін та триматись подалі від вікон, або перейти в укриття, яке розташоване поблизу.

-Якщо під час навчального процесу пролунала повітряна тривога, то негайно згрупуватись і пройти в укриття під наглядом дорослих, не відставаючи.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області