В Новой Одессе прошло очередное заседание исполнительного комитета

Категория: Новоодесский район
8 квітня під головуванням міського голови Олександра Полякова відбулось чергове засідання виконавчого комітету Новоодеської міської ради.

- Першим в порядку денному було питання щодо підготовки міського пляжу та рятувального посту до купального сезону 2021 року. Прийнятим рішенням передбачено, що на території міської ради єдиним місцем масового відпочинку населення на воді є міський пляж, що розташований по вул. Мельничній на березі річки Південний Буг. Встановлено тривалість купального сезону на міському пляжі з 1 червня по 30 вересня 2021 року.

Заборонено купання населення в інших місцях річки Південний Буг та водоймах, що не мають обладнаних сезонними рятувальними постами пляжів.

- Затверджено заходи з підготовки міського пляжу та рятувального посту до купального сезону 2021 року.

- За підсумками проведених у виконавчому комітеті конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування "Нова Одеса (автовокзал) - Троїцьке" та "Нова Одеса (автовокзал) - Михайлівка (ч/з Троїцьке)" ухвалені рішення щодо визнання переможцем цих конкурсів ТДВ "Автомобіліст".

- Члени виконкому розглянули та підтримали рішення щодо демонтажу самовільно встановленої тимчасової споруди по вул. Кухарєва (біля ринку «Альянс»), власником якої є Ковіньов Ю.Л.

- На засіданні виконкому розглянуто ряд поточних питань, зокрема звернення мешканців громади щодо надання та виплати матеріальної допомоги, змін порядкових номерів земельних ділянок та поштових адрес житлових будинків, прийом майна на баланс виконавчого комітету Новоодеської міської ради тощо.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.