» » Депутат Николаевского облсовета Демченко, написала письмо Министру инфраструктуры по поводу дорог в Еланецком районе

Депутат Николаевского облсовета Демченко, написала письмо Министру инфраструктуры по поводу дорог в Еланецком районе

Категория: Новости / Еланецкий район
Депутат Николаевского облсовета Демченко, написала письмо Министру инфраструктуры по поводу дорог в Еланецком районе
Міністру інфраструктури України
Владиславу КРИКЛІЮ

Голові Миколаївської облдержадміністрації
Олександру СТАДНІКУ

Про ефективність використання
державних коштів на капітальний
ремонт траси Н-14 та забезпечення
проїзності на державних дорогахДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний пане Владиславе!
Шановний пане Олександре!Вартість капітального ремонту автомобільної дороги Кропивницький - Миколаїв Н-14 в 2019 році складає 500 млн гривень, близько 28 млн гривень за 1 кілометр.

На сьогоднішній день, із виділених державних коштів - більше 120 млн гривень невідомо чи будуть використані, так як тендер на цю суму до цих пір не проведено.

Нині ситуація складається таким чином, що підрядні дорожні ремонтні організації вдень цю трасу ремонтують, а вночі великотоннажний транзитний транспорт – руйнує зроблене. Не звертаючи уваги на встановлені знаки – цей транспорт продовжує рухатися по ділянках траси, які ремонтуються.

Зазвичай при здійсненні капітальних ремонтів доріг, влада вирішує питання із будівництвом об'їзних доріг. На жаль їх немає. Практично знищені місцеві дороги в окружних селах, таких як Возсіятське, Семенівка, Водяно-Лорине, Мало-Дворянка, Нововасилівка.

Після недавніх дощів (а це тільки початок), проїзд через с. Возсіятське (траса Н-14) у зв'язку з ремонтом мосту - повністю заблоковано транзитним великотоннажним транспортом. Місцеве населення фактично відрізане від школи, дитсадка, лікарні, магазинів…
До того ж жителі цих сіл не мають ніякого транспортного сполучення ні з обласним центром, ні з районним центром смт Єланець так як автомобільні траси Н-14 (Кропивницький - Миколаїв) та Р-55 (Новий Буг - Одеса) – непроїзні.

Прошу Вас:
- терміново вирішити питання будівництва об'їзних доріг вздовж траси Н-14, на якій проводиться капітальний ремонт;
- забезпечити використання 120 млн гривень (на які не проведено тендер) на подальше виконання робіт на автомобільній трасі Н-14;
- виділити кошти з державного і обласного бюджетів на забезпечення проїзності по автомобільних трасах Н-14 та Р-55;
- установити поліцейські пости на трасі Н-14 для контролю за рухом великотоннажного транзитного транспорту.
Про вжиті заходи прошу проінформувати.
Депутат обласної ради
сьомого скликання Тетяна ДЕМЧЕНКО
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.