» » Одна из сельских школ Еланецкого района, выиграла грант и получила лабораторные комплексы по физике (Фото)

Одна из сельских школ Еланецкого района, выиграла грант и получила лабораторные комплексы по физике (Фото)

Категория: Новости / Еланецкий район
У квітні 2019 року за підказкою сільського голови Лептуги Т.І. я, вчитель фізики Дубачинська І.М., взяла участь у проекті в рамках програми "Моя школа" за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава.

Разом із директором школи Манасарян.С.О., головою батьківського комітету Тепловою О.С. та за підтримки громади села Нововасилівка, ми стали активними учасниками конкурсу.

Гідно захистили проект та отримали гранд в розмірі 30000 гривень на розвиток фізичної лабораторії школи. Завдяки підтримці депутатів Єланецької районної ради на чолі з Богданцевим В.В. та активному сприянні Головань С.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту Єланецької РДА, було виділено кошти на співфінансування даного проекту.

І ось 25 жовтня 2019 року в школу було доставлено два лабораторних комплекси до розділів "Молекулярна фізика і термодинаміка" та"Оптика і квантова фізика".

Від імені педагогічного, батьківського та учнівського колективів хочу висловити велику подяку всім небайдужим до проблем школи людям за організацію таких проектів та за їх підтримку, за можливість осучаснювати навчальний процес.

Сподіваюсь, що цей перший крок стане сходинкою до подальшої співпраці щодо оновлення освітнього середовища, створення необхідних умов для подальшого покращення функціонування фізичної лабораторії - заявила вчитель фізики Нововасилівської ЗОШ Ірина Дубачинська.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.