Ворог завдав руйнівних ударів по енергетиці Одеси

Категорія: Новини Одеси | 13-02-2026

У ніч з 12 на 13 лютого ворог знову завдав руйнівних ударів по енергетиці Одеси. Як наслідок – значно пошкоджено енергетичний обʼєкт ДТЕК Одеські електромережі.

Руйнування надзвичайно великі і на ремонтні роботи потрібен тривалий час, щоб повернути обладнання до працездатного стану.

Бригади взялися до аварійно-відновлювальних робіт після дозволу від рятувальників та військових. Фахівці виконують огляд обладнання, розбирають завали, після цього розпочнуть ремонтні роботи.

Першочергове завдання – забезпечити електроенергією всі обʼєкти критичної інфраструктури.