В Одесі розвивають мережу сонячних станційКатегорія: Новини Одеси | 07-05-2026
Заступник начальника Одеської міської військової адміністрації Іван Донченко та заступниця Одеського міського голови Алла Бех провели зустріч з представниками іспанської компанії SLK Sistemas Solares S.L. паном Габріелем Алехандро та Наталією Козирською. Іспанські партнери представили можливості реалізації проєктів у сфері сонячної енергетики та систем накопичення енергії для лікарень і критичної інфраструктури Одеси. Компанія SLK має понад 20 років досвіду роботи як інженерний консультант, підрядник і сервісна компанія, що забезпечує повний цикл: від техніко-економічного обґрунтування та інженерії до постачання обладнання, монтажу й введення об’єктів в експлуатацію. Представники компанії зазначили, що фінансування таких проєктів може здійснюватися Урядом Іспанії, а українська сторона отримує готову енергетичну інфраструктуру. «Шлях децентралізації генерації є пріоритетним для нашого міста. Наразі ми впроваджуємо затверджений на державному рівні План стійкості громади. Обсяг робіт - колосальний, як і потрібний обсяг фінансування. І будь-яка підтримка для нас важлива», - наголосив Іван Донченко. Алла Бех підкреслила важливість розвитку альтернативних джерел енергії для стабільної роботи медичних закладів, відзначивши, що в Одесі вже реалізовані проєкти сонячних станцій, які довели свою ефективність. Сторони домовилися продовжити роботу над визначенням пріоритетних об’єктів і підготовкою документів для подальшої співпраці. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Увага! Повітряна тривога!
Повітряна тривога по всій області! Пройдіть в укриття!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

СБУ заочно повідомила про підозру співробітнику гру рф, який вербував українських дітей для диверсій і терактів в Одесі