На апаратній нараді в Одесі обговорили важливі господарські питання

Категорія: Новини Одеси | 11-05-2026

В одеській мерії новий тиждень розпочався з чергової апаратної наради. Оскільки минулі сім днів у місті були відносно спокійними, учасники засідання зосередилися на поточних господарських питаннях і відновленні об'єктів, які постраждали раніше.

Як зазначив начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак, гостро стоїть питання про укриття. Деякі посадовці міської ради надають недостовірну інформацію щодо кількості зроблених укриттів та їхнього стану. Така халатність є неприпустимою, тому було надано доручення передати матеріали до правоохоронних органів. Безпека містян - понад усе.

Фінанси. За оперативною інформацією, виконання бюджету травня знаходиться на рівні 63,8%. Це гарний показник для початку місяця, який дозволяє стабільно виконувати соціальні зобов'язання. Лише минулого тижня виплачено ще 10 мільйонів гривень адресної допомоги за програмою «Ветеран Одеси».

Також у місті започатковано дуже важливу традицію: урочисто зустрічати захисників, які повертаються з полону. Люди, які пройшли через пекло, мають відчувати, що місто чекало на них, цінує їхній подвиг і завжди буде поруч із ними та їхніми родинами.

Окремо очільник ОМВА звернувся до бізнесу щодо підготовки до літнього сезону. Позиція з цього питання залишається незмінною: на пляжах повинна бути інклюзивна інфраструктура. До Одеси приїжджає багато ветеранів та осіб з інвалідністю, тому наш спільний обов’язок - організувати для них гідні та комфортні умови. Це питання поваги та відповідальності.