Поліцейські офіцери проводили профілактичні бесіди з мешканцями Олександрівської громади

Категорія: Олександрівська отг | 27-02-2024

З метою підвищення обізнаності населення із питань протидії усім формам насильства, поліцейські проводили профілактичну роботу.

Спілкуючись із людьми, правоохоронці роздавали інформаційні листівки та пояснювали, що домашнє насильство – це не лише фізичне чи сексуальне насильство, це і психологічний тиск, образи й приниження, економічні утиски, порушення прав людини і злочин, за який для кривдника передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Шерифи наголосили, що у разі будь-яких проявів насильства, потрібно відразу звертатись за допомогою до поліції. Це стосується не лише жертв насилля, а й всіх громадян, які стали свідками таких фактів або знають про таку проблему в тій чи іншій сімʼї.

Шановні громадяни! Правоохоронці закликають не замовчувати випадки скоєння домашнього насильства задля власної безпеки та безпеки ваших рідних, не будьте байдужими та звертаєтесь за номерами телефонів:

- поліція - 102;

- «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335; 116-123;

- Безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;

- Національна дитяча «гаряча лінія» – 0-800-500-225; 116-111.

Можна також звернутись на чат-бот у Telegram - @Police_helpbot.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області