Ювенали розповіли школярам як запобігти та протидіяти проявам насильства серед однолітків

Категорія: Первомайск

Інспектор ювенальної превенції Первомайського районного відділу поліції Олександр Шевченко провів роз’яснювальну бесіду з учнями 7-9-х класів Первомайської гімназії № 5.

Поліцейський разом із учнями обговорили проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки. Інспектор роз’яснив школярам що проявом жорстокості, їхні форми, хто стає жертвами таких протиправних дій та до яких наслідків може призвести замовчування таких фактів. Юнакам та дівчатам розповіли як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також підліткам повідомили, яка відповідальність чекає на булерів.

Спілкуючись з учнями, ювенал розповів про так званні спільноти, які пропагують конфліктні ситуації між учасниками. Школярі дізнались за якими ознаками відрізнити дружні, недружні і небезпечні компанії, як аналізувати групи у соцмережах та месенжерах, до яких вони належать. Крім цього, поліцейський розповів про ризики та відповідальність участі у молодіжних (неформальних) спільнотах.

Наостанок поліцейський наголосив школярам не вчиняти необдуманих вчинків, а створювати безпечне середовище навколо себе.

Первомайський районний відділ поліції