У Первомайській громаді поліцейські продовжують проводити профілактичні заходи з населенням

Категорія: Первомайск | 13-07-2023

Нині шахрайство набуло найбільш поширеного із незаконних способів швидкого заробітку грошових коштів. Не дивлячись на всі заклики правоохоронців про недовіру до сторонніх осіб, громадяни все одно продовжують вірити невідомим особам, які мають на меті тільки незаконне збагачення.


Особливу увагу поліцейські Первомайського районного відділу приділили людям похилого віку, які найбільш довірливі та схильні стати жертвою шахраїв. Спілкуючись з громадянами, поліцейські роздавали їм листівки, які містять інформацію про найпоширеніші шахрайські схеми, дії, які мають насторожити громадян, а також поради, як вберегти заощадження.Правоохоронці нагадують:

- не слід довіряти стороннім особам, які телефонують від імені банку та просять вказати дані картки чи інші персональні дані, пам’ятайте, банки ніколи не вимагають від клієнтів конфіденційну інформацію;

- перевіряйте інформацію незнайомців, які вам телефонують та повідомляють, що з вашим родичем сталася біда;

- купувати товари в інтернеті слід лише на перевірених сайтах;

- не переходьте за підозрілими посиланнями та не вводьте дані своєї картки на підозрілих ресурсах.

Під час профілактичних заходів поліцейські розмістили інформаційні постери у громадському транспорті, медичному закладі та центрі надання адміністративних послуг.

Шановні мешканці Первомайської громади, будьте обачні та бережіть свої заощадження. Не дайте жодних шансів аферистам збагатитися за ваш рахунок.


Якщо ви все таки стали жертвою шахраїв, необхідно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій та негайно звернутись до найближчого територіального відділення поліції або зателефонувати на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції ГУНП в Миколаївській області