У навчальних закладах Первомайщини триває стажування 14 офіцерів служби освітньої безпеки

Категорія: Первомайск | 25-01-2024

Проєкт «Офіцери служби освітньої безпеки» створений з метою захисту дітей у школах під час війни та забезпечення безпекового середовище після її завершення. У Первомайському районі офіцери безпеки будуть обслуговувати 14 шкіл.

Після завершення теоретичної частини спеціалізованого навчання у вищих закладах освіти системи МВС України офіцери безпеки, функції яких тимчасово виконують діючі співробітники патрульної поліції, поліції охорони та інших підрозділів Нацполіції, розпочали стажування у закладах освіти Первомайського району.


Нині офіцери безпеки проходять тижневе стажування у закріплених за ними закладах освіти. На місцях вони познайомились із адміністраціями шкіл, вчителями і учнями, наладили комунікацію з екстреними службами та слідкують за підтриманням безпекового середовища і загальною обстановкою на території навчальних закладів.


Нагадуємо, що офіцери СОБ – це фахівці з питань безпеки в освітньому закладі, головним завданням яких є створення та підтримання безпекового середовища під час навчального процесу. Здійснюючи пропускний режим, вони перевірятимуть сторонніх осіб, які намагатимуться потрапити до школи, а використовуючи у своїй діяльності металошукачі - зможуть виявляти заборонені предмети. Також офіцери проводитимуть профілактичні бесіди з дітьми аби вберегти їх від необдуманих вчинків, застерегти від скоєння протиправних дій та націлити на дотримання заходів особистої безпеки.


Первомайський районний відділ поліції