У Первомайську поліцейські та рятувальники провели інтерактивний урок для школярів у мобільному класі безпеки

Категорія: Первомайск | 02-02-2024

Ювенальні інспектори разом з співробітниками Державної служби надзвичайних ситуацій продовжують відвідувати заклади освіти, де у пересувному класі безпеки навчають дітей як запобігти надзвичайним подіям та як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

1 лютого вперше до учнів однієї із шкіл райцентру завітав мобільний клас. Спеціально обладнаний транспортний засіб укомплектований демонстраційними матеріалами та стендами з різних напрямків безпеки життєдіяльності, які допомагають школярам наочно та в доступній формі засвоїти основні правила.

Правоохоронці нагадали учням значення дорожніх знаків та сигналів світлофора. Розповіли про права та обов’язки пішоходів, де і як переходити дорогу, де можна гратися, а де - небезпечно. Звернули увагу на необхідність мати на одязі в темний час доби та в умовах недостатньої видимості предмети зі світловідбиваючими елементами.


Рятувальники вчили школярів правилам мінної безпеки, різновидам вибухонебезпечних предметів та які наслідки необережного поводження з ними. Якщо випадково виявили такий предмет, негайно зателефонувати на спецлінії 101 та 102.


Також разом з дітьми рятувальники повторили порядок дій у разі виникнення пожежі.

На імпровізованих майданчиках діти тренувались як безпечно переходити вулицю та гасити умовну пожежу, а все це діти змогли зробити пройшовши «Смугу перешкод», яка йде в комплекті із мобільним класом безпеки.


Насамкінець заняття поліцейські та рятувальники вручили школярам тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки та світловідбиваючі браслети.

Первомайський районний відділ поліції