У Первомайську до школярів завітав поліцейсько-рятувальний мобільний клас безпеки

Категорія: Первомайск | 22-03-2024

Ювенальні інспектори поліції разом із співробітниками Державної служби надзвичайних ситуацій у пересувному класі безпеки продовжують навчати дітей. Цього разу спеціально обладнаний автомобіль завітав до школярів гімназії № 1 Первомайська.

Правоохоронці розпочали інтерактивне заняття з основ безпеки у випадках, коли дитина залишилася сама вдома. Зокрема, школярі дізналася, як діяти у разі виникнення пожежі або коли у двері стукає незнайома людина та в інших нештатних ситуаціях. Поліцейські разом із учнями повторили телефонні номери спецліній виклику поліції «102» та рятувальників «101».

На імпровізованому майданчику ювенали докладно висвітлили тему безпеки дітей під час прогулянок на вулиці. Особливу увагу приділивши дотриманню Правил дорожнього руху для пішоходів та юних пасажирів автотранспорту. Тренувались як безпечно переходити дорогу, куди потрібно дивитись, переходячи проїзну частину, які існують дорожні знаки та для чого вони служать.

У свою чергу, рятувальники вчили школярів правилам мінної безпеки, різновидам вибухонебезпечних предметів та які наслідки необережного поводження із ними. Наголосили, якщо випадково виявили такий предмет, треба від нього відійти якнайдалі і не чіпати знахідку та негайно зателефонувати на спецлінії. Також повторили заходи безпеки під час користування електричними пристроями та як діяти у разі виникнення пожежі.

Наприкінці заходу діти мали можливість приміряти копію форменого одягу поліцейських та рятувальників.

Первомайський районний відділ поліції