Підвищення рівня безпеки на дорогах: у Первомайську поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів із учасниками дорожнього руху

Категорія: Первомайск | 08-07-2024

Співробітники відділу реагування патрульної поліції Первомайського райвідділу нагадували кермичам правила безпеки дорожнього руху та наголошували на їхньому дотриманні для запобігання загибелі та травмування людей на дорогах.

У рамках профілактичних заходів «Безпечні дороги» поліцейські не лише фіксують факти порушень, але й проводять з водіями роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов'язкового користування ременями безпеки.

Крім цього поліцейські застерігають громадян від керування транспортними засобами у стані сп’яніння, порушення правил проїзду перехресть та обгону, проїзду через залізничні переїзди і на заборонений сигнал світлофора, справність, невикористання зовнішніх світлових приладів транспортного засобу та наголошували на передбаченій законом відповідальності за подібні правопорушення.

Правоохоронці закликають всіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Особливо у темний час доби та у випадку погіршення погодних умов.

Шановні керманичі, пам’ятайте про безпечну дистанцію та обмеження швидкісного режиму, пішоходи – про використання світловідбивних елементів та перехід проїзної частини тільки у визначених для цього місцях.

Первомайський районний відділ поліції