У Первомайську слідчі поліції завершили розслідування відносно посадовиці, яка неналежно виконувала службові обов’язки

Категорія: Первомайск | 09-07-2024

Фігурантка спричинила надмірне витрачання коштів з рахунку медичного закладу на понад 1 мільйон 700 тисяч гривень. За скоєний злочин жінці загрожує до п’яти років ув’язнення.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що посадовиця з квітня 2020 року по грудень 2021 року, нехтуючи своїми службовими обов’язками, не перевірила правильність здійснення нарахувань додаткових доплат 151 особі - працівникам одного із медичних закладів Первомайська у завищеному розмірі, що призвело до надмірного витрачання коштів.

Згідно з висновками проведених експертиз, внаслідок протиправних дій фігурантка завдала збитків бюджету установи на загальну суму понад 1 мільйон 700 тисяч гривень.

У грудні минулого року за процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури слідчі поліції повідомили жінці про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України «Неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам, яке спричинило тяжкі наслідки».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нині слідчі закінчили розслідування та направили обвинувальний акт до прокуратури, яка скерувала його до суду для розгляду та прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Первомайський районний відділ поліції