В Миколаївській області протягом доби з 13 проти 14 грудня виникло 9 пожеж в житловому секторі
Так у м. Вознесенськ на пожежі у прибудові до приватного житлового будинку постраждав господар домоволодіння 1958 р. н. З численними опіками тіла каретою швидкої допомоги чоловіка доставлено до реанімаційного відділення лікарні.
Вісім громад Миколаївщини отримали екскаватори та навантажувачі від UNOPS за підтримки Данії
У п'ятницю, 5 вересня, громади Миколаївщини отримали важку техніку Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів в Україні (UNOPS) за фінансової підтримки Королівства Данія.
17 пожеж ліквідовано протягом доби в Миколаївській області
Протягом 3 та в ніч на 4 вересня пожежно-рятувальні підрозділи Миколаївщини ліквідували 17 пожеж. Одна з них виникла в приватному секторі Вознесенського району. Так, у с. Єланець загасили займання матраца у житловому будинку на площі 2 кв. м.
Минулої доби в області вигоріло понад 22 га, ліквідовано 36 пожеж
Кожного дня відкриті території буквально вимушені грати в “гру на виживання”. Десятки пожеж фіксуються щодоби на Миколаївщині, зокрема минулої їх виникло 36, з яких 29 саме в природних екосистемах.
Бельгія передала Миколаївщині автономні котельні для лікарень на суму понад 3,7 мільйони євро
У вівторок, 29 липня, відбулася передача енергетичного обладнання для закладів охорони здоров’я Миколаївської області від Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel
У Миколаївському районі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у незаконному обігу наркотиків
Мешканець Радсадівської громади на території свого домоволодіння вирощував рослини конопель, виготовляв, фасував та продавав канабіс. Слідчі затримали фігуранта у процесуальному порядку та оголосили про підозру. За скоєне зловмиснику загрожує до восьми років ув’язнення.
9 пожеж в житловому секторі ліквідували вогнеборці на Миколаївщині минулої доби
Чим тепліше на дворі, тим більше викликів отримуємо на спецлінію 101 про виникнення пожеж в регіоні. Минулої доби 10 червня та в ніч проти 11, маємо 35 зареєстрованих епізодів, дев’ять із яких виникли в житловому секторі.
Внаслідок вибуху гранати загинув чоловік, ще двоє осіб доставлені до медзакладу: поліцейські встановлюють обставини вибуху у Миколаївському районі
Повідомлення про вибух на вулиці поблизу кафе у Радсадівській громаді Миколаївського району надійшло на спецлінію 102 ввечері 9 червня.
28 квітня та в ніч проти 29 за добу на Миколаївщині вогнеборці ліквідували сім пожеж
28 квітня та в ніч проти 29 підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області сім разів залучались до гасіння пожеж, які виникли в регіоні.
Основи правової обізнаності та здоровий спосіб життя – у Радсадівській громаді поліцейські навчали ліцеїстів базовим правилам поведінки
Звички, що шкодять здоров’ю, наслідки порушень правил дорожнього руху, адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх