У Миколаївському районі запрацювала ще одна поліцейська станція
27 березня у селищі Радісний сад розпочала свою роботу поліцейська станція. Разом із нею до виконання службових повноважень приступив і поліцейський офіцер громади Олександр Найдич. Відтепер шериф 24/7 надаватиме поліцейські послуги п’ятитисячній громаді.
За позовом прокуратури орган місцевого самоврядування Миколаївського району забезпечить належний стан укриття для дітей
Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду задоволено позов керівника Миколаївська окружна прокуратура до Радсадівської сільської ради про зобов’язання вжити заходів щодо приведення в належний технічний стан та готовність до укриття дітей та населення захисної споруди цивільного
6 років 6 місяців за ґратами - мешканцю Миколаївського району винесено вирок за незаконний збут наркотиків
Миколаївська окружна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно 44-річного мешканця с. Рад Сад за фактом незаконного збуту психотропних речовин та зберіганні психотропних речовин з метою збуту, вчений повторно (ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України).
За втручання прокуратури органу місцевого самоврядування доведеться забезпечити належний стан укриття для населення
Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду задоволено позов Миколаївська окружна прокуратура в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області до Радсадівської сільської ради про зобов’язання вжити заходів щодо
Спроба розібрати знайдений ворожий касетний боєприпас коштувала мешканцю Миколаївського району життя
Житель Радсадівської громади приніс додому знайдений боєприпас та намагався його розібрати. Під час чого небезпечна знахідка вибухнула і чоловік отримав чисельні поранення несумісні з життям.
На потреби чотирьох громад Миколаївської області передано сучасні самоскиди
У рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС) Снігурівська, Першотравнева, Радсадівська та Горохівська громади отримали нові самоскиди вантажомісткістю 15 тонн. Вантажівки закупило Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) коштом Embassy of Denmark in Ukraine.
Прокуратура у суді вимагає від балансоутримувача привести у належний стан укриття у Миколаївському районі
Миколаївська окружна прокуратура звернулася до адміністративного суду з позовами щодо зобов’язання Радсадівської сільської ради, відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму, а також безпосередньо Радсадівського та Зарічненського закладів дошкільної освіти вжити заходів щодо приведення в
Прокуратура у суді вимагає вжити заходів щодо приведення в готовність до укриття населення захисну споруду цивільного захисту
Миколаївська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом щодо зобов’язання однієї з сільських рад Миколаївського району вжити заходів щодо приведення в належний технічний стан та готовність до укриття населення захисну споруду цивільного захисту.
19 шкільних автобусів для закладів освіти Миколаївщини
Для Миколаївщини придбано 19 шкільних автобусів. Загальна сума закупки становить 56 724 900 грн та є сукупністю коштів територіальних громад, обласного бюджету та субвенції з держбюджету.
На Миколаївщині вогнеборці та місцеве населення понад дві години боролись з масштабною пожежею на відкритій території
Горіла суха трава та дві господарчі будівлі у с. Стара Богданівка Радсадівської територіальної громади Миколаївського району. Через поривчастий вітер полум’я швидко поширилось та десятками осередків розповсюдилось на загальну площу понад 1 га, також вогонь охопив 2 господарчі будівлі площею 40 кв.