У Синюхинобрідській громаді ПОГ навчав громадян протидіяти домашньому насильству

Категорія: Синюхинобрідська отг | 30-11-2023

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейський офіцер Синюхобрідської громади Тихон Дуд’єв навчав мешканців громади видам насильства, яка відповідальність за вчинення таких протиправних дій та куди звертатись по допомогу у такому випадку.

Щоб підвищити рівень обізнаності місцевого населення про форми насильства поліцейський розповів, що насильство буває: фізичне, психологічне, сексуальне та економічне. У випадку, якщо хтось став жертвою чи свідком насильства, важливо не замочувати такі факти, а обов’язково повідомляти про вчинення таких дій, невідкладно, зателефонувавши за номером 102.

Спілкуючись із громадянами, поліцейський офіцер громади роздавав спеціально розроблені буклети, у яких міститься детальне роз’яснення щодо домашнього насильства, та до яких органів та установ можна звернутися за допомогою у разі його вчинення.

Шериф наголосив, що насильство у будь-яких формах та проявах карається законом. Передбачена адміністративна відповідальність, а за вчинення систематичного насильства - кримінальна.

Також ПОГ відвідав осіб, які знаходяться на обліку за категорією «Кривдник», та провів профілактичну бесіду щодо недопущення повторних насильницьких дій відносно членів родини й попередив про відповідальність за повторне вчинення незаконних дій.

- Домашнє насильство – це не справа кожного, а суспільна проблема. Кожен громадянин і громадянка мають сприяти запобіганню проявам насильницький дій, - зазначив поліцейськи офіцер Синюхинобрідської громади Тихон Дуд’єв.

Первомайський районний відділ поліці