На Снігурівщині облаштували проїзд замість зруйнованого мосту через річку Інгулець

Категорія: Снигирёвка

У Снігурівській громаді ввели в експлуатацію тимчасовий міст через річку Інгулець, споруджений особовим складом 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту.

Зведення мосту є результатом плідної співпраці керівництва Миколаївської обласної військової адміністрації, Баштанської районної військової адміністрації та Державної спеціальної служби транспорту.

У вівторок, 17 січня, на відкритті мостового переходу були присутні начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Богдан Бондар, начальник Баштанської РВА Владислав Дмитрів та начальник Снігурівської МВА Іван Кухта.

За словами Віталія Кіма, зведена переправа забезпечить безперебійне транспортне сполучення для населення навколишніх громад.

«Щиро дякую 36-му полку за їх швидку роботу та відновлення мосту у нашому регіоні. Я вражений та сподіваюсь, що ви й надалі залишитесь у Миколаївській області для відновлення. У нас є над чим працювати. Дякую вам!» – сказав очільник області.

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта додав, що до зведення мосту команда приступила 20 грудня, а вже сьогодні є можливість пустити по ньому перший транспорт.

Зі свого боку генерал-майор Богдан Бондар подякував місцевій владі за допомогу та сприяння в роботі.

«Це, мабуть, один з перших обʼєктів, який ми зробили на Миколаївщині. Перш за все, хочу подякувати місцевій владі за ту роботу, яка була проведена. Також вдячний команді за те, що після роботи на Харківському напрямку змогли швидко переміститься на південь. Бажаю вам успіхів у відновленні території нашої держави», – сказав голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту.

Також особовий склад 36-го шляхо-відновлювального полку отримав цінні подарунки та нагороди, зокрема, нагрудні знаки «Знак пошани» Міністерства оборони України.

Додамо, що побудова мосту відбулася, у тому числі завдяки пожертвам тисяч донорів з усього світу через ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським фандрейзингову платформу United24.

За кошти донорів UNITED24 Державна спеціальна служба транспорту придбала бульдозер, дорожній каток, пилорами та необхідні будівельні матеріали, щоб якомога швидше побудувати тимчасові мости на звільнених від окупантів територіях.