Чергові воєнні злочини військ рф - на деокупованій Снігурівщині поліцейські продовжують документувати наслідки перебування окупантів

Категорія: Снигирёвка

Місця базування військ рф відпрацьовували слідчі, криміналісти та вибухотехніки ГУНП в Миколаївській області разом із представниками прокуратури.

На сьогодні фахівці майже щодня продовжують фіксувати та документувати злочини, вчинені військовими рф.

Правоохоронці оглянули покинуту ферму, де базувалися ворожі війська під час окупації у селі Бурханівка Снігурівської громади.

- Слідчі виявили документацію військ рф, значну кількість боєприпасів та інші докази вчинення ними воєнних злочинів, - зазначає заступник начальника обласного главку поліції - начальник слідчого управління Едуард Соловйов.

За усіма фактами триває розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Поліція нагадує, що на деокупованих територіях війська рф залишили після себе велику кількість вибухонебезпечних предметів. Тому мешканцям району потрібно пам'ятати про власну безпеку. Не ходити на поля, не їздити ґрунтовими дорогами, оскільки вони можуть бути заміновані. Не підходьте до підозрілих предметів та не торкайтесь їх, для виклику фахівців одразу телефонуйте на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області