Двох жителів Снігурівської ОТГ судитимуть за незаконне зберігання зброї та набоїв

Категорія: Снигирёвка | 02-11-2023

Баштанською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Снігурівської об’єднаної територіальної громади Баштанського району за фактом незаконного придбання та зберігання вибухової речовини (ч. 1 ст. 263 КК України).

Слідством установлено, що чоловіки після деокупації Снігурівщини на позиціях, залишених представниками збройних формувань рф, знайшли вибухову речовину – нітроцелюлозний (бездимний) порох, масою 128 кг.

Вибухову речовину було виявлено та вилучено за місцем їх проживання.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Вкотре наголошуємо, що з початком повномасштабної війни Росії проти України придбання населенням вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв та вибухових речовин не є засобом протидії ворогу, а являється потенційною небезпекою для пересічних громадян, а незаконне поводження з ними створює сприятливі умови для вчинення злочинів із використанням зазначених предметів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.