Миколаївський велосипедист Кирило Царенко переміг у Міжнародних рейтингових змаганнях
Миколаївський спортсмен Кирило Царенко піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Міжнародних рейтингових змагань з велоспорту на шосе.
Юні миколаївські бійці ММА здобули медалі на чемпіонаті України
З 16 по 20 травня в Тернополі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.
На Миколаївщині визначено переможців обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч» з баскетболу
У пʼятницю, 24 травня, у Миколаєві відбувся обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.
Миколаївські самбісти вибороли 9 медалей на всеукраїнському турнірі
19 травня в Одесі відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо.
Миколаївські параплавці здобули 24 медалі на чемпіонаті України
Вісім миколаївських спортсменів здобули 24 медалі на чемпіонаті України з параплавання. Зокрема, в скарбничку нагород наші плавці зібрали 10 золотих, 7 срібних та 7 бронзових нагород.
Віталій Кім відзначив миколаївських призерів Чемпіонату України з баскетболу
У вівторок, 21 травня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов, а також Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрілися із гравцями Миколаївського міського баскетбольного клубу «Ніко-Баскет».
Миколаївська шаблістка Ольга Харлан у складі збірної України з фехтування здобула перемогу на Кубку світу
Українська четвірка у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової виборола командне золото на останньому перед Олімпіадою Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок, що проходить у болгарському Пловдиві.
Миколаївські спортсмени здобули нагороди 37-го Відкритого чемпіонату Європи з кіокушин карате
У період з 18 до 19 травня в болгарському місті Варна проходив 37-й відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате. У змаганнях взяли участь 700 спортсменів з 20 країн.
Миколаївські спортсмени призери та переможці Особистого Чемпіонату України зі стрибків у воду
У суботу, 18 травня, у столичному Центрі спорту «Ліко» завершився Особистий чемпіонат України зі стрибків у воду.
Миколаївська шаблістка Ольга Харлан стала срібною призеркою Кубку світу в Болгарії
Українська шаблістка Ольга Харлан 18 травня виборола срібло на останньому перед Олімпійськими іграми Кубку світу, що проходить в Пловдиві (Болгарія). Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.