21 лютого відразу у трьох громадах Миколаївщини відбулися змагання «Пліч-о-пліч»

Категорія: Спорт / Олександрівська отг / Прибужанівська отг / Привільненська отг | 27-02-2024

У середу, 21 лютого, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» пройшли змагання з волейболу - в Олександрівській громаді, з футзалу - у Привільненській, з баскетболу – у Прибужанівській.

В Олександрійській громаді боротьба за звання переможців у змаганнях з волейболу точилася між командами Воронівського, Трикратського та Олександрівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка, а також Актівської гімназії.

За результатами поєдинків I місце посів Олександрівський ліцей ім. Т.Г. Шевченка, II - Воронівський, III - Трикратський.

Серед дівчат I місце у змаганнях виборола команда Олександрівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка, II - Трикратського.

Цього ж дня, завзятті протистояння з баскетболу відбулися у Прибужанівській громаді.

Відкриваючи змагання, з вітальним словом до присутніх звернулися начальник та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради Сергій Алєксєєв та Ольга Калина, побажавши юним спортсменам сили духу, витримки та міцного здоровʼя.

Так, за результатами проведених змагань з баскетболу I місце посів Тімірязєвський ліцей, ІІ - Прибужанівський, III - Новосілківський.

Родзинкою спортивного заходу став виступ команди дівчат з чирлідингу «Незламні» Тімірязєвського ліцею.

У Привільненській громаді на футбольному полі відбувся запеклий матч між командами «Динамо» та «Шахтер» «Привільненського ліцею з початковою школою та гімназією». Закінчилася гра рахунком 2:1 на користь першої.

Пишаємось нашими юними спортсменами! Разом до перемоги!