Херсонські спортсмени тріумфували на всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних метань

Категорія: Спорт / Новини Херсона | 27-04-2026

Другий етап Кубка України з цього виду спорту пройшов у Кам’янці-Подільському.

Вихованці Херсонської школи вищої спортивної майстерності виступали у дисципліні метання молота.

Микита Брагінець проказав результат 61,76 м і став чемпіоном серед чоловіків.

Наталія Овчинкiна встановила особистий рекорд 55,60 м і здобула «срібло» серед жінок.

Успіхи з атлетами розділили тренери Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з гідними результатами! Бажаємо подальших успіхів і перемог!