Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги: одеські ліцеїсти - призери обласного етапу з гандболуКатегорія: Спорт / Новини Одеси | 01-05-2026
Відбулися змагання обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з гандболу. Гідно виступила на змаганнях серед юнаків 7-8-х класів команда Одеського ліцею № 56. Юні одеські гандболісти продемонстрували високий рівень підготовки, командну єдність і справжній спортивний характер, впевнено змагаючись за кожне очко. За підсумками змагань команда Одеського ліцею № 56 здобула почесне ІІІ місце та увійшла до трійки найсильніших шкільних команд Одеської області. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

СБУ затримала коригувальницю нещодавніх атак рф по Дніпру