Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги: одеські ліцеїсти - призери обласного етапу з гандболу

Категорія: Спорт / Новини Одеси | 01-05-2026

Відбулися змагання обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з гандболу.

Гідно виступила на змаганнях серед юнаків 7-8-х класів команда Одеського ліцею № 56.

Юні одеські гандболісти продемонстрували високий рівень підготовки, командну єдність і справжній спортивний характер, впевнено змагаючись за кожне очко.

За підсумками змагань команда Одеського ліцею № 56 здобула почесне ІІІ місце та увійшла до трійки найсильніших шкільних команд Одеської області.