Одеські скелелази успішно виступили на чемпіонатах УкраїниКатегорія: Спорт / Новини Одеси | 07-05-2026
З 2 по 5 травня 2026 року у м. Дніпро пройшов чемпіонат України серед юнаків, молоді та юніорів зі скелелазіння у виді «трудність». У змаганнях взяли участь 52 спортсмени: 29 хлопців та 23 дівчини. Успішно виступив на змаганнях вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву зі скелелазіння м. Одеси Тимур Гладких. Чотирнадцятирічний одесит виборов перше місце в групі U17. Срібні нагороди чемпіонату здобули Катерина Лабунська (група U17) і Дмитрій Лабунський (група U15). Дещо раніше Тимур Гладких успішно виступив на чемпіонаті України зі скелелазіння у виді «трудність» серед дорослих, який також проходив у Дніпрі, де зайняв друге місце та виконав норматив майстра спорту України зі скелелазіння. Крім того, у квітні одеський скелелаз став переможцем чемпіонату України зі скелелазіння серед молоді в дисципліні «болдеринг», який проходив у Києві. Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі зі скелелазіння: Любов Зимова, Тетяна Пашаєва, Віктор Ремнєв та Олексій Кринецький. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО