В Одесі пройшли всеукраїнські старти з дуатлону

Категорія: Спорт / Новини Одеси | 12-05-2026

10 травня в Одесі відбувся чемпіонат України з дуатлону, який зібрав понад 80 спортсменів із шести областей країни. Серед учасників - ветерани фізичної культури та діти.

Формат змагань для дорослих передбачав: біг на 5 км, велогонку на 20 км і фінальний забіг на 2,5 км.

Діти долали дистанції у такій послідовності: 800 м біг, 3 км вело, 400 м біг.

Одеські спортсмени підтвердили високий рівень підготовки, здобувши перемогу одразу в трьох категоріях:
- Даніїл Дода — у віковій групі «18–29 років»;
- Дмитро Нанакі — «40–49 років»;
- Михайло Кузнецов — «50–59 років».

Серед жінок кращий результат показала Ірена Василевська з Києва.

Організатори - Федерація тріатлону Одеської області за підтримки Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради та Burning Volunteer.