Одеська команда з черлідингу - серед призерів всеукраїнського рівня

Категорія: Спорт / Новини Одеси | 02-06-2026

Команда учениць Одеського ліцею №73 здобула почесне ІІІ місце у фінальному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черлідингу, який проходив у Києві.

Спортсменки продемонстрували високий рівень підготовки, згуртованість, силу характеру та яскравий виступ, гідно представивши Одесу на всеукраїнських змаганнях. Яскравий виступ команди став результатом системної роботи, командного духу та прагнення до перемоги.

Команду підготувала тренерка та наставниця Світлана Кілаш.

«Дякуємо адміністрації Одеського ліцею №73, педагогам і батькам за підтримку, командний дух і створення умов для розвитку й нових досягнень наших учениць. Пишаємось ними та бажаємо нових перемог і яскравих спортивних звершень», - привітала очільниця Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Юлія Філлер.