Каратисти з Одеси вибороли медалі міжнародного турніру

Категорія: Спорт / Новини Одеси | 03-06-2026

30–31 травня в румунському окрузі Тульча відбувся традиційний міжнародний турнір з кіокушинкай карате. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів із 25 клубів Румунії, України та Болгарії.

Українську команду представляли 11 спортсменів з одеського клубу «Саторі».

Переможцями змагань стали Слава Смирнов (двічі, в кате та в куміте), Віктор Масланич, Катерина Михова та Олег Гуртовий.

Срібними призерами турніру стали Богдан Новосельчан, Ангеліна Масланич, Олеся Румянцева та Андрій Гуцал.

Бронзові медалі здобули Богдан Новосельчан (в ката), Максим Смирнов і Влад Михов.

Спеціальний приз від організаторів «За волю до перемоги» отримала Ангеліна Масланич.

Підготував спортсменів тренер Олександр Черфас.