Незаконно преміювала підлеглих на понад 450 тисяч гривень – судитимуть ексдиректорку навчального закладу на Миколаївщині

Категорія: Важливе / Очаков | 20-06-2024

Підозрювана внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та розтратила чуже майно, зловживаючи своїм службовим становищем. Нині долю жінки вирішуватиме суд, за скоєний злочин їй загрожує до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що колишня виконувач обов’язків директора Очаківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради у кінці 2021 року, зловживаючи своїм службовим становищем, внесла завідомо неправдиві відомості до наказу про преміювання деяких працівників, який у 900 % перевищував розмір премій решти персоналу.

У квітні слідчі відділення поліції № 7 Миколаївського районного управління за процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури повідомили фігурантці про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення» та ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

За висновками проведених відповідних експертиз ексдиректорка, зловживаючи своїм службовим становищем, розтратила 454 тисячі гривень. Дії зловмисниці були перекваліфіковані на ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах в умовах воєнного стану».

Нині слідчі поліції завершили досудове розслідування вказаного кримінального провадження. Прокурори затвердили та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Подальшу долю фігурантки вирішить суд.

За вказане кримінальне правопорушення ексдиректорці загрожує до п’яти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певну посаду чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області