У Веселиновому поліцейські провели профілактичні заходи з учасниками дорожнього руху

Категорія: Веселиново | 16-04-2024

Співробітники сектору реагування патрульної поліції сектору поліцейської діяльності № 1 Вознесенського райуправління здійснили комплекс профілактичних заходів із учасниками дорожнього руху, спрямованих на недопущення аварійності та травмувань на дорогах.

Інспектори провели розʼяснювальні бесіди з водіями і пішоходами та зауважили, що частою причиною автопригод та травмувань на дорогах є саме недотримання Правил дорожнього руху. Тому під час спілкування поліцейські наголосили на недопущення порушень Правил дорожнього руху, а саме:

-необхідності дотримання швидкісного режиму та безпечної дистанції між транспортними засобами, особливо в темній час доби чи у випадку погіршення погодних умов;

-ні в якому разі не сідати за кермо в стані сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;

-обов’язковому користуванні ременями безпеки;

-дотриматись правил переїзду та перетину пішохідних переходів та перехресть;

-переходити проїзну частину лише у визначених для цього місцях та в жодному разі не відволікатись на мобільний телефон;

-у темну пору доби використовувати на одязі, речах та двоколісних транспортних засобах світловідбиваючі елементи.

Правоохоронці закликають всіх учасників дорожнього руху бути уважними та дисциплінованими на дорозі та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Якщо з вами сталась надзвичайна ситуація - одразу телефонуйте за номером 102.

Вознесенський районний відділ поліції