ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПРИЗОВНОГО ВІКУ!!!

Категорія: Веселиново | 03-09-2021
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПРИЗОВНОГО ВІКУ!!!

Розпочато проведення підготовчих дій щодо чергового осіннього призову громадян на строкову військову службу у 2021 році.

Відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 24.02.2021 року № 71/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році", про те, що з 18.08.2021 року розпочато підготовчі дії до осіннього призову громадян України чоловічої статі 1994-2003 рр народження, які зобов'язані, не залежно від того, надійшла повістка чи ні, з'явитися до відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження медичної комісії, або для отримання відстрочки від призову з різних причин. Громадяни зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт. Веселинове, вул. Свободи, 16.

Особи, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою несуть відповідальність згідно із законодавством. Органи Національної Поліції України мають право затримувати призовників та доставляти до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для складання адміністративного протоколу за порушення правил військового обліку (штраф від 850 до 1700 грн.).Начальник другого відділу

Вознесенського районного центру комплектування та соціальної підтримки