Веселинівська громада стала партнером «Програми ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»

Категорія: Веселиново

Сьогодні Веселинівська громада разом із іншими громадами Миколаївської області долучилася до урочистого підписання в онлайн форматі Меморандуму про Співпрацю у рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Проєкт співфінансується Європейським Союзом (ЄС) та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

«Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» є частиною заходів ЄС, що спрямовані на підвищення стійкості України в цілому та стосовно гібридних загроз, зокрема і сприяння зміцненню українських реформ та згуртованості суспільства на загальнодержавному рівні. Проєкт підтримуватиме місцеві громади та є дуже важливим для працівників у сфері надання соціальних, медичних та адміністративних послуг, на які сьогодні існує великий попит.

Перед учасниками проєкту виступили радник проєкту у GIZ Тетяна Гвоздь та голова компоненту у GIZ Маргарет Якобі.

Під час попереднього візиту радником проєкту було визначено потреби нашої громади, зібрано дані в сфері соціальних, медичних та адміністративних послуг.

Голова селищної ради Олександр Румянцев підтвердив, що ми готові співпрацювати з GIZ та перейняти той досвід, який допоможе зміцнити існуючі установи чи започаткувати новації у соціальній сфері. Кінцева мета — наблизити, зробити максимально зручними, більш сучасними, якісними та доступними соціальні, медичні та адміністративні послуги для населення громади.