9 пожеж виникло минулої доби на Миколаївщині
Протягом 12 червня суха трава, чагарники, сміття горіли вісім разів на відкритих територіях в Новоодеській, Ольшанській, Куцурубській тг Миколаївського району, Широківській, Вільнозапорізькій тг Баштанського, Кам’яномостівській Первомайського районів.
На Миколаївщині вогнеборці загасили 20 пожеж на відкритих територіях
Минулої доби на Миколаївщині пожежно-рятувальні підрозділи боролися із пожежами на відкритих територіях. Загалом виникло 20 пожеж.
Мінна безпека та як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: на Баштанщині шериф поліції навчав мешканців Вільнозапорізької громади
Аби уберегти громадян від небезпеки та підвищити рівень знань щодо мінної безпеки поліцейський офіцер громади Олег Іноземцев провів серед населення профілактичні бесіди.
З повагою та турботою до людей: на Баштанщині поліцейський офіцер громади передав допомогу громадянам поважного віку
Громада Вільнозапоріжжя налічує чимало літніх людей і кожному потрібна допомога. Поліцейсьий офіцер громади Олег Іноземцев не залишає населення без підтримки та привозить людям гуманітарні продуктові набори.
Здоровʼя у кожному русі: Новобузький ліцей №1 – переможець районного етапу змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу
У четвер, 25 квітня, у Баштанському районі відбувся III етап змагань з футзалу в рамках великого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Домашнє насильство - головне не мовчати: шериф Вільнозапорізької громади продовжує проводити інформаційні бесіди серед населення
Поліцейський офіцер громади Олег Іноземцев навчав жителям обслуговуваних сіл, що у випадку будь-яких проявів насильства, необхідно одразу звертатися за допомогою на спецлінію поліції чи безпосередньо до нього або до соціальних служб.
14 громад Миколаївщини отримали технічні засоби від UNFPA для допомоги постраждалим від насильства
У понеділок, 15 квітня, спеціалізовані установи, які надають підтримку особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, отримали технічні засоби від Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
Не мовчати і довіряти тим, хто допоможе: поліцейський офіцер продовжує навчати мешканців Вільнозапорізької громади як зупинити домашнє насильство
Поліцейський офіцер громади Олег Іноземцев розповів мешканцям Новополтавського старостинського округу Вільнозапорізької громади як запобігти та протидіяти насильству.
Ще один пожежний автомобіль зі Швеції передали для пожежних-добровольців з Миколаївщини
На Миколаївщині активно розвивається рух пожежних-добровольців. Небайдужі громадяни стають на захист своїх громад та до прибуття професійних вогнеборців, допомагають боротися із пожежами. Але для цього їм потрібна як спеціальна техніка, так і захисний одяг, обладнання та оснащення.
Не мовчати, а звертатись за допомогою: шериф Вільнозапорізької громади навчав громадян протидіяти домашньому насильству
Домашнє насильство ближче, ніж здається. І зазвичай люди, які це пережили, бояться говорити відверто про свою біду, а насильники не вважають себе злочинцями. А відтак багато людей – жінок, дітей, та чоловіків, – продовжують лишатися мовчазними жертвами знущання інколи від найближчих.