Правила безпечної поведінки: на Баштанщині поліцейський офіцер громади провів пізнавальну лекцію для школярів

Категорія: Вільнозапорізька отг | 20-09-2023

Поліцейський офіцер Вільнозапорізької громади Олег Іноземцев завітав до учнів старших класів Шевченківського ліцею та школярів 6-го та 8-го класів Новополтавського ліцею Вільнозапорізької сільської ради.

Під час зустрічі правоохоронець нагадав школярам правила дорожнього руху та наголосив на важливості їхнього дотримання. Нагадав, як необхідно поводитися на дорозі, біля неї та як потрібно перетинати проїжджу частину, аби не потрапити у біду. Також поліцейський розповів як безпечно поводитись у темний час доби та чому важливо носити яскравий одяг зі світловідбиваючими елементами. Старшокласникам офіцер наголосив, що їм дозволяється керувати мопедами та мотоциклами, лише після досягнення 16-річного віку та при умові отримання водійського посвідчення відповідної категорії.

Також поліцейський проінструктував учнів як діяти під час сигналу «Повітряна тривога» та як поводити себе при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Олег Іноземцев зауважив, що діти завжди можуть зателефонувати на спецлінії поліції – 102 та рятувальників – 101, які завжди прийдуть на допомогу.

По завершенню зустрічі, поліцейський офіцер громади подарував дітям світловідбиваючі браслети, які допоможуть їм бути більш помітними у темний час доби, та побажав поважати закон.

Баштанський районний відділ поліції