Мобільні клініки Fortitude продовжують підтримувати мешканців Миколаївщини: у грудні безкоштовну медичну допомогу отримали понад 1100 людей
У грудні 2025 року мобільна клініка Благодійного фонду Fortitude працювала в Миколаївській області, охопивши 3 громади Баштанського району.
Протягом тижня мобільна клініка Fortitude працювала в Казанківській та Володимирівській громадах Баштанського району Миколаївської області
Там до лікарів звернулися 399 пацієнтів.
На Миколаївщині медичну допомогу отримали понад 2 тисячі людей завдяки мобільній клініці Fortitude
У жовтні 2025 року мобільна клініка благодійного фонду Fortitude продовжила роботу в Миколаївській області в межах проєкту «Мобільні клініки Півдня».
Масштабні пожежі на Миколаївщині: 57 загорянь за добу, одна — через обстріл
Вчора було гаряче не лише в плані температурних показників, а й з ситуацією пожеж на території області. Їх зафіксовано 57: на відкритих територіях - 39, в приватному секторі - 12, на об’єктах й транспорті ще по дві.
23 червня та в ніч проти 24 рятувальники ліквідували 17 пожеж
23 червня та в ніч проти 24 підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 17 разів залучались до гасіння пожеж.
На Баштанщині завершився ІІІ районний етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
24 квітня 2025 року на базі Казанківської селищної територіальної громади відбувся завершальний ІІІ районний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з шахів та легкої атлетики серед учнів закладів освіти Баштанського району під гаслом «Разом переможемо».
327 «наборів гідності» для постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі передано на Миколаївщині
У Миколаївській області денним центрам соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та притулкам для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі передано 327 «наборів гідності».
3 березня та в ніч проти 4 вогнеборці Миколаївщини ліквідували чотири пожежі
3 березня та в ніч проти 4 підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області чотири рази залучались до ліквідації пожеж, які виникли в регіоні.
До уваги жителів Баштанського району, представників бізнесу та організацій
Невідомі зловмисники від імені начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва телефонують та надсилають електронні листи через систему обміну повідомленнями «Вайбер» із проханням до громадян про фінансову допомогу на потреби Збройних Сил України.
Володимирівська громада: стали ще ближчі до роботи садочка офлайн
Сьогодні, 28 січня один із закладів дошкільної освіти став на крок ближче до відкриття та перехода з он-лайн в оф-лайн.