На Миколаївщині триває набір на посади поліцейських офіцерів громад

Категорія: Вознесенск / Доманёвка / Коблівська отг / Мостівська отг / Нечаянська отг / Прибужанівська отг / Синюхинобрідська отг
У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» співробітники сектору взаємодії з громадами обласного главку поліції спільно з діючими поліцейськими офіцерами громад області зустрілися із особовим складом відділень поліції № 5 та № 8 Миколаївського районного управління поліції, Вознесенського райуправління поліції та підпорядкованого йому відділення № 2.


Присутнім розповіли про умови участі у проєкті, його переваги, етапи конкурсного відбору та підготовку поліцейських офіцерів громад, а також особливості та специфіку служби на ввіреній території.


- Проєкт «Поліцейський офіцер громади» є кроком у реформі Національної поліції України та направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, а саме поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, – повідомив начальник сектору взаємодії з громадами Олександр Козловець.

Нині триває конкурсний відбір поліцейських офіцерів Вознесенської, Доманівської, Коблівської, Мостівської, Нечаянської, Прибужанівської та Синюхино-Брідської територіальних громад.

Участь у ньому можуть взяти діючі співробітники поліції із загальним практичним стажем роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою, посвідченням водія категорії «В» та стажем водіння.

Подати анкету можна до 12.03.2023 за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/.

Сектор взаємодії з громадами