Мандрували Вознесенщиною - завдяки небайдужим громадянам правоохоронці розшукали неповнолітніх хлопців

Категорія: Вознесенск / Доманёвка / Прибужанівська отг

Пізно ввечері 5 травня до чергової частини Вознесенського районного управління поліції звернулась мешканка Прибужанівської громади з повідомленням про зникнення 13-річного сина та його 15-річного товариша. Хлопці пішли з дому ще опівдні 4 травня.

На розшук хлопців одразу був задіяний увесь особовий склад райуправління поліції.

Упродовж доби правоохоронці встановили місцезнаходження неповнолітніх мандрівників. Хлопці перебували на території Доманівської громади. На щастя, з ними все добре, їхньому життю і здоров’ю нічого не загрожує.

З неповнолітніми та їхніми батьками ювенальні інспектори провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки та пояснили чим міг обернутися необдуманий вчинок.

Відносно матерів поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

Поліція вкотре закликає батьків пильно слідкувати за дітьми. Пояснювати їм як важливо повідомляти про своє місцезнаходження та самовільно не залишати сім'ю. У разі зникнення дитини не гайте часу на самостійні пошуки, негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на спецлінію 102.