Вознесенські поліцейські разом з психологами мобільної бригади навчали громадян протидіяти домашньому насильству

Категорія: Вознесенск | 08-12-2023

Поліцейський офіцер Вознесенської громади Владислав Койба спільно з дільничними офіцерами Вознесенського райуправління поліції та мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги, яка створена та працює за підтримки міжнародних організацій, долучились до акції «16 днів проти насильства» та інформаційної кампанії «Це не ОК». Поліцейські провели профілактичну роботу з мешканцями райцентру, розповідаючи про різні форми домашнього насильства та куди звертатись по допомогу.


Часто постраждалі не звертаються по допомогу до відповідних служб через те, що не готові або бояться розповідати про свої проблеми в родині. Тому поліцейські акцентували увагу громадян на тому, що не можна замовчувати проблеми насилля, жорстокості і будь-якої дискримінації та розповіли як діяти та куди звертатися по допомогу у разі вчинення домашнього насильства.


Кожному співрозмовнику правоохоронці та психологи роздавали тематичні листівки з інформацією та контактними телефонами служб, які надають допомогу постраждалим від домашнього насильства.Шановні громадяни! Якщо ви зіштовхнулися із домашнім насильством або стали його свідком ‒ зверніться по допомогу за безкоштовними номерами телефонів:

- поліція - 102;

- Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335; 116-123;

- Національна дитяча «гаряча лінія» – 0-800-500-225; 116-111;

- єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103.

Поліцейські нагадують, що жодна людина не повинна терпіти насильство у будь-якому його прояві!

Вознесенське районне управління поліції